Dostupné modely a služby

SMART

Dizajn zariadenia je navrhnutý z ekologických a ľahko recyklovateľných materiálov.

Toto zariadenie je vhodné pre tých, ktorí chcú mať na svojom pozemku menšie zariadenie bez LED osvetlenia. Vzhľadom na absenciu osvetlenia a menej použitého materiálu je táto stanica najlacnejšia spomedzi ponúkaných variantov.

Rozmery zariadenia: 115 cm x 140 cm  

MODERN

Moderný dizajn zariadenia je navrhnutý z ekologických a ľahko recyklovateľných materiálov.

Toto zariadenie je vhodné pre tých, ktorí chcú mať na svojom pozemku menšie zariadenie bez LED osvetlenia. Vzhľadom na absenciu osvetlenia a menej použitého materiálu je táto stanica lacnejšia spomedzi ponúkaných variantov.

Rozmery zariadenia: 115 cm x 160 cm 

HOME

Konštrukcia má vo vrchnej časti striešku, ktorá funguje ako odrazová plocha pre svetlo integrované v hornej časti stĺpa. Na strieške sú umiestnené solárne panely. Stanica obsahuje aj samostatnú batériu.

Dizajn zariadenia je navrhnutý z ekologických a ľahko recyklovateľných materiálov.

Parametre: priemer 115 cm x  220 cm

Služby

Záleží nám aby ECO DOG TOILET STANICA spĺňala vždy svoj účel na 100 %. Tým účelom je filtrácia psieho moču do nezávadnej tekutiny tak, aby neznečisťoval pôdu, spodnú vodu a ani neničil Váš majetok. Druhým hlavným účelom je eliminácia baktérii, parazitov, alergénov a choroboplodných zárodkov, ktoré sú súčasťou psieho exkrementu. Súčasťou služieb spojených s prevádzkou ECO DOG TOILET STANICE je starostlivosť o zariadenie, ktorá v závislosti na frekvencii (BASIC - 2x ročne, PREMIUM - 3x ročne alebo EXCLUSIVE - 4x ročne) zahŕňa:

  • kompletná výmena absorpčnej hmoty
  • výmena filtračnej vložky
  • doplnenie feromónu
  • asistenčná služba k zariadeniu
  • doprava

Vybrali ste si?