Referencie

Dnes mi montovali toaletu pre psov pred salon pre psikov jerryjessy v Šamorine a zaroven na zahradu v rodinnom dome....

Uverejnil používateľ Zuzana Krutá Angel Utorok 22. septembra 2020

Útulok Trnava je s toiletou pre psíkov nadmieru spokojný.Nielenže sme dostali toiletu sponzorsky ale ona aj funguje....

Uverejnil používateľ Ingrid Novakova Streda 18. novembra 2020

"Vyskúšal som už viacero možnosti ako mojho psa nauciť robiť potrebu na jedno miesto no bezúspechu. Stanicu mam uz 9mesiacov a musim povedať, že úplná spokojnosť. Konečne ten trávnik vyzerá zeleny." (Viliam) 

"Môžem len odporúčiť. Za mna spokojnosť." (Tommy) 

"Naša záhrada vyzerá konečne tak ako si predstavujem. Žiadna vypálená tráva od moču a skvele zapasovala ECO DOG TOILET STANICA aj na záhrade. Odporúčam aj ďalším, ktorý váhajú. Za mňa palec hore." (Tibor) 

"Ďakujeme za wecko pre nášu fenku Ellie." (Roman) 

"S manzelom sme nad touto toaletou pre psíka dlho váhali. Objednali sme si stanicu Smart pretože mame malý dvor. Zo začiatku sme museli potrenovať no netrvalo to dlho a rýchlo si zvykol. A teraz pri venčení hneď vie kde ma ísť. Sme spokojný, možem odporúčať dalej." (Marta)

"kupou nového psíka som neváhala a objednala si aj stanicu Home. Pasuje na záhradu a náš psík na nu chodi automaticky." (Elena) 

"Chcem sa poďakovať za váš prístup. Od prvého okamihu až doteraz spokojnosť. Nemám čo vytknúť od objednávky, cez telefonickú komunikáciu a montáž u nás doma." (Irenka) 

Videá od spokojných zákazníkov

Články a ocenenia

3. miesto v súťaží Inovatívny čin roka 2019 získali práve ECO DOG TOILET STANICE. Vďaka dômyselnému zloženiu a patentovanej technológii boli naše stanice ocenené nezávislou komisiou  

Na využitie a prínos ECO DOG TOILET STANÍC v mestách a obciach sa pozreli redaktori z internetového magazínu Pravda. 

ECO DOG TOILET v internetovom magazíne STARTITUP