EDT KARTY už aj na EBAY

07.10.2021

Nemecko je obrovský trh s množstvom psíkov žijúcich v rodinnom dome. Práve preto sme sa rozhodli expandovať na tento trh ako na prvý trh v Európe (okrem Slovenska). Ak žijete v Nemecku už ste mohli zaznamenať informácie o spustení poskytovania služieb v Nemecku.

Vedeli ste, že ECO DOG TOILET KARTY sú už dostupné na nákup na portáli EBAY?

PREJST NA EBAY

Naša spoločnosť začína so štartovaním kreditných kariet v Nemecku! So štartovacími kreditnými kartami si môžete predobjednať naše profesionálne služby v oblasti ochrany životného prostredia, zdravia a majetku pred psími exkrementmi, ktoré ako jediná v Nemecku ponúkame. Vďaka tejto karte získate špeciálnu zľavu na celú objednávku našich služieb, pričom si môžete vybrať z bohatej ponuky, ktorá je presne šitá na mieru vám.

Hodnota tejto karty je odpočítaná zo základného poplatku za poskytnutie zariadenia: eko -toalety pre psa, ktorá je súčasťou nášho balíka služieb. Každú kartu môžete použiť aj ako jedinečný darček pre svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov alebo zákazníkov. Každá karta obsahuje na zadnej strane pod ochrannou vrstvou jedinečný 6-miestny kód (jednoducho ho zľahka zotriete), ktorý sa zadáva pri vypĺňaní objednávkového formulára. Počiatočné kreditné karty si už čoskoro budete môcť kúpiť vo všetkých kvalitných predajných miestach, ako sú: čerpacie stanice, salóny pre psov, malé a veľké obchody s domácimi zvieratami, kiosky a mnoho ďalších.