Darčeková KARTA na Ekokrajina.sk

12.08.2021

V spolupráci s portálom EkoKrajina.sk, ktorý sa sa zameriava na predaj produktov a služieb od slovenských producentov sme spustili predaj unikátnych darčekových ECO DOG TOILET kariet.

O EkoKrajine.sk

Sme skupina šikovných ľudí, ktorým záleží na tom, ako sa naša krajina bude rozvíjať. Riadime sa krédom, že iba dobrá cesta vedie k dobrému cieľu.

Sme presvedčení, že podpora lokálnej produkcie, teda miestnych výrobcov, remeselníkov, chovateľov, či poľnohospodárov, je výborná cesta. Keď sa po nej spoločne vydáme, určite nás dovedie k prosperujúcej, ekologicky udržateľnej krajine, kde bude radosť žiť.

Tento projekt sme založili, ako naše vyjadrenie úcty ku všetkým, ktorí nabrali odvahu a chcú samostatne podnikať, vyrábať, pestovať, či chovať.

Preto sme sa rozhodli poskytnúť každému možnosť vytvoriť profesionálny eshop úplne zdarma. A nielen to, môžete zároveň využívať služby profesionálov, ktorý celý sa svoj život venujú podnikaniu on-line. Všetko toto je dostupné za zlomok ceny reálnych nákladov spojených s vývojom, riadením a prevádzkou kompletne vybaveného eshopu.