Prvých 100 mínus 100

03.12.2020

Možno ste sa pri prečítaní tohto nadpisu zamysleli "čo tým chcel básnik povedať." V tomto článku Vám to objasníme aby ste vedeli reagovať v tomto prichádzajúcom vianočnom období. 


V rámci Vianočných bonusov a akcií sme sa rozhodli urobiť jednu veľmi odvážnu a ústretovú akciu ku všetkým záujemcom o čistý pozemok bez "poškodení" od "najlepších štvornohých priateľov.

Akcia prvých 100 mínus 100

Znamená, že prvých 100 objednávok ECO DOG TOILET stanice prostredníctvom objednávkového formulára na webe ušetrí pri objednávke rovných 100 EUR. Myslíme si, že v čase Vianoc a rozsiahlych nákupov je úspora 100 EUR viac ako zaujímavá. 

Ak ste doteraz váhali kedy si objednať ECO DOG TOILET, teraz je ten správny čas, lepšia akcia sa už nebude opakovať (možno ďalšie Vianoce ale to garantovať nevieme).

Naváhajte, a objednajte si ECO DOG TOILET stanicu ešte dnes. Nepoďakuje sa Vám len Vaša rodina za čistú záhradu bez hnedých prekvapení a zničeného majetku z agresívneho psieho moču ale aj Váš psík. :) 


Ako využiť akciu Prvých 100 mínus 100 ? 

  1. Vyberte si z dostupných modelov ECO DOG TOILET staníc
  2. Vyberte pre Vás najvhodnejšiu (všetky stanice spĺňajú rovnakú funkciu, rozdiel je len v dizajne)
  3. Vyberte si vhodný servis (2x, 3x, 4x ročne v závislosti od množstva psíkov, ktoré s Vami zdieľajú Váš domov. Štandardne 2x ročne pre 1, 2 psíkov je vyhovujúca frekvencia servisu.
  4. Vyplňte online objednávku, podpíšte zmluvu a uhraďte zálohovú faktúru.
  5. Hotovo, využili ste akciu. Teraz už len čakať, kým sa Vám ozve náš inštalačný tím a dovezie a nainštaluje ECO DOG TOILET na Vašom pozemku.