CENNÍK PRODUKTOV A SLUŽIEB
platný od 01.07.2021

Model SMART

najobľúbenejší


Jednorázový nájomný poplatok - 149 EUR
Dovoz a montáž - 0 EUR
Starostlivosť o zariadenie - 149 EUR
Bez viazanosti

Model MODERN

moderný


Jednorázový nájomný poplatok - 199  EUR

Dovoz a montáž - 0 EUR
Starostlivosť o zariadenie - 149 EUR

Bez viazanosti

Model HOME

pre náročných


Jednorázový nájomný poplatok - 399 EUR

Dovoz a montáž - 0 EUR
Starostlivosť o zariadenie - 149 EUR

Bez viazanosti


Pravidelná starostlivosť o zariadenie zahŕňa:

 • kompletná výmena absorpčnej hmoty
 • výmena filtračnej vložky
 • doplnenie feromónu
 • asistenčná služba k zariadeniu
 • doprava


Modelový príklad

Janka má záujem zaobstarať pre svojho štvornohého miláčika model SMART. Nakoľko má len jedného psíka a býva v radovej zástavbe s malým pozemkom, stačí jej jedna stanica a základná starostlivosť BASIC s frekvenciou starostlivosti 2x ročne.

 • Po objednaní zariadenia klient uhrádza jednorazový nájomný poplatok na neobmedzené obdobie využívania stanice 149 EUR s DPH. 
 • Po dovoze a montáži zariadenia sa dopláca služba na rok dopredu (montáž a 2x starostlivosť) v sume 298 €.
 • Po roku od montáže prebiehajú pravidelné údržby (starostlivosť o zariadenie) v sume 149 €.

Po ukončení prevádzkovania stanice z iniciatívy zákazníka sa stanica demontuje a odstráni na náklady spoločnosti a zákazník tak nemá žiadne starosti s odstraňovaním nevyužívaného zariadenia. 

Okrem toho sme Vám počas celej doby užívania stanice k dispozícii 24/7 a radi Vám poradíme aj s adaptačným procesom Vášho štvornohého miláčika. 

Ako na to? Od záujmu k čistej záhrade

Vytvorenie objednávky

Prvý krok k tomu, aby ste mohli mať čistú a zdravú záhradu s ECO DOG TOILET je vyplnenie objednávkového formulára na našom webe. V rámci formulára sú žiadané len také údaje, ktoré sú potrebné pre vytvorenie koncovej zmluvy s Vami ako zákazníkom. Po odoslaní formulára Vám bude na mail zaslaná zmluva k podpisu.

Podpis zmluvy a úhrada faktúry

Zmluva je základný dokument, ktorý upravuje vzťah medzi Vami ako zákazníkom a nami, spoločnosťou ECO DOG PARTNER, s. r. o. Na základe zmluvy Vám bude poskytnuté zariadenie a taktiež príslušnú frekvenciu starostlivosti, aby ste mali o všetko postarané. Zmluvy nežiadame v papierovej forme, ale elektronicky, aby sme Vám ušetrili množstvo času a energie. Elektronický podpis zmluvy je záležitosťou 1 minúty a nepotrebujete k tomu nič navyše, žiadny program či aplikáciu, nič sťahovať ani inštalovať. 

Následne Vám bude vystavená zálohová faktúra, ktorá je nevratná, a tým je potvrdená objednávka aj z Vašej strany.

Dovoz a inštalácia

Po úspešnom podpise zmluvy a zaplatení jednorázového poplatku prichádza na rad inštalácia zariadenia ECO DOG TOILET STANICE na Vašom pozemku. Dohodneme si s Vami termín inštalácie a náš profesionálny tím spolu s potrebným zariadením sprevádzkuje ECO DOG TOILET STANICU. Inštalácia trvá obvykle 1 hodinu, všetko závisí od prístupu na pozemok. Nakoľko spodná časť ECO DOG TOILET STANICE váži cca 160 kg, je potrebná opatrná a dôsledná manipulácia. 

V prípade, že Váš pozemok je atypický, je naň sťažený prístup či už autom alebo pešo, poprosíme Vás o zaslanie informácií vopred, napr. aj pomocou fotografií s kótami o dĺžke a šírke ťažšie prístupných miest. Inštalačný tím tak bude mať lepšiu predstavu o náročnosti inštalácie a bude si môcť pripraviť potrebné vybavenie.

Inštalácia prebieha nasledovne:

 1. Vykopanie 5 - 10 cm hlbokého kruhu do zeme o priemere 115 cm. Zariadenie je tak atraktívnejšie a lepšie "sadne" do pozemku. V prípade nesúhlasu nie je kopanie nutné, ale je možné zariadenie položiť na trávnik či inú plochu.
 2. Osadenie zariadenia do otvoru + montáž vrchnej časti a koša.
 3. Nasypanie filtračnej a absorpčnej zložky v presne stanovenom pomere a množstve.
 4. Odstránenie znečistenia (hliny, piesku) v okolí zariadenia.
 5. Uvedenie zariadenia do prevádzky, pridanie prírodného feromónu.

Starostlivosť

Súčasťou každej poskytnutej stanice je pravidelná údržba, resp. starostlivosť o zariadenie, ktorá je stanovená zmluvne na základe zvoleného druhu služby, resp. jej intervalu 2 - 4x ročne. Podstatou starostlivosti je kompletná výmena absorpčnej a filtračnej vložky a doplnenie feromónov. Vzhľadom na skutočnosť, že ECO DOG TOILET je svetovo patentované zariadenie vytvorené odborníkmi, údržbu vykonáva profesionálne vyškolený personál. Chcete vedieť, ktorý typ starostlivosti je pre Vás vhodný? Prečítajte si to tu.